AR4000 Nano oleje i smary do broni

ARCHOIL® oferuje dwa nanotechnologiczne oleje smarowe do broni. Oba produkty przewyższają właściwościami produkty zawierające PTFE, grafit, molibden lub kwas borowy. Bazę tych produktów stanowi 100% syntetyczny olej PAO o klasie czystości 99,9% bez niepożądanych związków aromatycznych, bez niestabilnej siarki, azotu lub związków tlenowych. Zapewniają doskonałą stabilność termiczną i odporność na utlenianie i są nietoksyczne. Podnoszą prędkość lotu kuli nawet o 7%.

Broszura produktów serii AR4000 PDF US

AR4200 Nanoceramic CLP wykorzystuje nano dwusiarczek wolframu (Nano WS2), który jest jednym z najbardziej smarnych materiałów znanych nauce o współczynniku tarcia rzędu 0,03. AR4200 tworzy suchą twardą powierzchnię na stopie metalu i jest odporny na najbardziej ekstremalne temperatury. AR4200 czyści, smaruje i zabezpiecza antykorozyjnie. Nano WS2 eliminuje kurz i brud. Nano WS2 w wersji organicznej 70nm oferowanej w produktach Archoil, produkowanej w USA, cechuje o wiele wyższa jakość, czystość (próba 99,9999%) oraz stabilność od taniej wersji nano WS2 uzyskiwanej na drodze procesów chemicznych i ulegającej szybkiemu rozpadowi.

Ma lekki niedrażniący zapach i kolor ciemnego bursztynu.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________

AR4400 hBN LP wykorzystuje heksagonalny azotek boru o niskim współczynniku tarcia rzędu 0,15 do 0,70 posiadający najwyższe właściwości wiązania z metalem. Jest wyśmienitym środkiem smarnym i oferuje doskonałą ochronę przed korozją. Gdy broń jest czysta AR4400 będzie utrzymywał ją w czystości i zapobiegał gromadzeniu się ołowiu i węgla. Tworzy suchy twardy bezwonny film o neutralnym kolorze.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij