AR4000 Nano oleje i smary do broni

ARCHOIL® oferuje dwa nanotechnologiczne oleje smarowe do broni. Oba produkty przewyższają właściwościami produkty zawierające PTFE, grafit, molibden lub kwas borowy. Bazę tych produktów stanowi 100% syntetyczny olej PAO o klasie czystości 99,9% bez niepożądanych związków aromatycznych, bez niestabilnej siarki, azotu lub związków tlenowych. Zapewniają doskonałą stabilność termiczną i odporność na utlenianie i są nietoksyczne. Podnoszą prędkość lotu kuli nawet o 7%.

Broszura produktów serii AR4000 PDF US

AR4200 Nanoceramic CLP wykorzystuje nano dwusiarczek wolframu (Nano WS2), który jest jednym z najbardziej smarnych materiałów znanych nauce o współczynniku tarcia rzędu 0,03. AR4200 tworzy suchą twardą powierzchnię na stopie metalu i jest odporny na najbardziej ekstremalne temperatury. AR4200 czyści, smaruje i zabezpiecza antykorozyjnie. Nano WS2 eliminuje kurz i brud. Nano WS2 w wersji organicznej 70nm oferowanej w produktach Archoil, produkowanej w USA, cechuje o wiele wyższa jakość, czystość (próba 99,9999%) oraz stabilność od taniej wersji nano WS2 uzyskiwanej na drodze procesów chemicznych i ulegającej szybkiemu rozpadowi.

Ma lekki niedrażniący zapach i kolor ciemnego bursztynu.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________

AR4400 hBN LP wykorzystuje heksagonalny azotek boru o niskim współczynniku tarcia rzędu 0,15 do 0,70 posiadający najwyższe właściwości wiązania z metalem. Jest wyśmienitym środkiem smarnym i oferuje doskonałą ochronę przed korozją. Gdy broń jest czysta AR4400 będzie utrzymywał ją w czystości i zapobiegał gromadzeniu się ołowiu i węgla. Tworzy suchy twardy bezwonny film o neutralnym kolorze.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.