AR7000 Oleje i dodatki dla dwusuwów ( 2T )

AR7100 Estrowy dodatek do oleju 2T to pakiet dodatków do oleju 2T o zastrzeżonej formule w technologii najnowocześniejszych organicznych estrów i modyfikatorów spalania dla zapewnienia najwyższej ochrony i najlepszych osiągów poprzez redukcję zużycia i tarcia. Stosowany w proporcjach 50/50 z obecnym olejem 2T potrafi zredukować dymienie, podwyższyć osiągi a jednocześnie obniżyć temperaturę pracy silnika nawet o 30%.

AR7300 to gotowy olej 2T High Performance wykonany w zastrzeżonej technologii najnowocześniejszych organicznych estrów i modyfikatorów spalania przy zastosowaniu w pełni syntetycznego oleju bazowego PAO dla najwyższej ochrony i najlepszych osiągów poprzez redukcję zużycia i tarcia. Utrzymuje silnik w czystości i wolny od depozytów, podwyższa osiągi, zmniejsza albo nawet eliminuje dymienie, pozwala uzyskać więcej energii (BTU) z paliwa dla osiągnięcia najwyższej możliwej wydajności przy obniżeniu temperatury pracy silnika nawet o 30%.

Produkty Archoil serii AR7000 to unikalne profesjonalne dodatki i oleje szerokiego zastosowania dla silników dwusuwowych (2T) – codziennego użytku jak i podczas wyścigów.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.

UWAGA: Nie polecamy stosowania oleju 2T do silników wysokoprężnych (diesel) jako dodatku do oleju napędowego w żadnej proporcji! Zdecydowanie rekomendujemy natomiast kompleksowy modyfikator paliw AR6200-EU, który zapewnia m.in. integralność, wymaganą smarność oleju napędowego (nawet bezsiarkowego ULSD) oraz czystość całego układu paliwowego bez utraty osiągów pojazdu a nawet je poprawia – co najważniejsze: bez niebezpiecznej ingerencji w parametry paliwa, które są krytyczne szczególnie dla nowoczesnych silników diesel w wysokociśnieniowej technologii common rail.
Także w opiniach użytkowników AR6200-EU spisuje się lepiej nawet w proporcji 1ml / 10L ON od stosowania istotnej pojemności dolewek oleju 2T do ON.Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij