AR7000 Oleje i dodatki dla dwusuwów ( 2T )

AR7100 Estrowy dodatek do oleju 2T to pakiet dodatków do oleju 2T o zastrzeżonej formule w technologii najnowocześniejszych organicznych estrów i modyfikatorów spalania dla zapewnienia najwyższej ochrony i najlepszych osiągów poprzez redukcję zużycia i tarcia. Stosowany w proporcjach 50/50 z obecnym olejem 2T potrafi zredukować dymienie, podwyższyć osiągi a jednocześnie obniżyć temperaturę pracy silnika nawet o 30%.

AR7300 to gotowy olej 2T High Performance wykonany w zastrzeżonej technologii najnowocześniejszych organicznych estrów i modyfikatorów spalania przy zastosowaniu w pełni syntetycznego oleju bazowego PAO dla najwyższej ochrony i najlepszych osiągów poprzez redukcję zużycia i tarcia. Utrzymuje silnik w czystości i wolny od depozytów, podwyższa osiągi, zmniejsza albo nawet eliminuje dymienie, pozwala uzyskać więcej energii (BTU) z paliwa dla osiągnięcia najwyższej możliwej wydajności przy obniżeniu temperatury pracy silnika nawet o 30%.

Produkty Archoil serii AR7000 to unikalne profesjonalne dodatki i oleje szerokiego zastosowania dla silników dwusuwowych (2T) – codziennego użytku jak i podczas wyścigów.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.

UWAGA: Nie polecamy stosowania oleju 2T do silników wysokoprężnych (diesel) jako dodatku do oleju napędowego w żadnej proporcji! Zdecydowanie rekomendujemy natomiast kompleksowy modyfikator paliw AR6200-EU, który zapewnia m.in. integralność, wymaganą smarność oleju napędowego (nawet bezsiarkowego ULSD) oraz czystość całego układu paliwowego bez utraty osiągów pojazdu a nawet je poprawia – co najważniejsze: bez niebezpiecznej ingerencji w parametry paliwa, które są krytyczne szczególnie dla nowoczesnych silników diesel w wysokociśnieniowej technologii common rail.
Także w opiniach użytkowników AR6200-EU spisuje się lepiej nawet w proporcji 1ml / 10L ON od stosowania istotnej pojemności dolewek oleju 2T do ON.