Broń

Nanotechnologia dla broni

AR4200 Nanoceramic CLP wykorzystuje nano dwusiarczek wolframu (Nano WS2), który jest jednym z najbardziej smarnych materiałów znanych nauce o współczynniku tarcia rzędu 0,03. AR4200 tworzy suchą twardą powierzchnię na stopie metalu i jest odporny na najbardziej ekstremalne temperatury. AR4200 czyści, smaruje i zabezpiecza antykorozyjnie. Nano WS2 eliminuje kurz i brud. Ma lekki niedrażniący zapach i kolor ciemnego bursztynu.

AR4400 hBN LP wykorzystuje heksagonalny azotek boru o niskim współczynniku tarcia rzędu 0,15 do 0,70 posiadający najwyższe właściwości wiązania z metalem. Jest wyśmienitym środkiem smarnym i oferuje doskonałą ochronę przed korozją. Gdy broń jest czysta AR4400 będzie utrzymywał ją w czystości i zapobiegał gromadzeniu się ołowiu i węgla. Tworzy suchy twardy bezwonny film o neutralnym kolorze.

AR8100 High Performance Grease smar „high performance” dostarcza nanoboranową estrową macierz do powierchni. Wyprodukowany na bazie najwyższej jakości PAO Durasyn 148 oraz kolidalnej krzemionki jako zagęszczacza jest bezpieczny do stosowania w wodzie a jego współczynnik zmywania wodą to zaledwie 0,05. Produkt biodegradowalny i nietoksyczny.

AR2400 Nano WS2 Dry Film Lubricant szerokiego zastosowania środek smarny suchy w rozpylaczu oparty o nano dwusiarczeku wolframu (nano WS2). Nano WS2 jest jedną z najbardziej smarnych substancji na świecie. Oferuje właściwości i osiągi dalece przewyższające związki molibdenu, grafitu, Teflon® albo kwas borowy w każdym zastosowaniu. Ultra cienki film smarny cechuje niezwykle niski współczynnik tarcia rzędu 0,03 zapobiegający tarciu statycznemu i zużyciu. Idealny do mechanizmów ślizgowych i potężnych obciążeń nawet w zanieczyszczonym otoczeniu. AR2400 znosi brud, kurz i olej aby utrzymywać czyste warunki pracy, nie rozlewa się i nie zanieczyszcza smarowanych urządzeń.

Zapraszamy do kontaktu z najbliższym Autoryzowanym Sprzedawcą Archoil w celu uzyskania dodatkowych informacji i konsultacji