AR6000 Nano Modyfikatory Paliw

NOWOŚĆ od maja 2017!!!

AR6900-P MAX Advanced Petrol Synthesis to zaawansowany koncentrat uszlachetniacza paliwa specjalnie zaprojektowany dla poprawy właściwości nowoczesnych benzyn.

AR6900-P MAX to pierwszy uszlachetniacz tego rodzaju, który umożliwia stałe dostarczanie polieteroaminy (PEA) podczas każdego tankowania aby przeciwdziałać gromadzeniu depozytów w silnikach z punktowym jak i bezpośrednim wtryskiem paliwa. Szczególnie silniki z bezpośrednim wtryskiem paliwa są podatne na powstawanie nagaru na zaworach wlotowych, który jest trudny do usunięcia. Stałe dostarczanie odpowiedniej dawki PEA pomaga zapobiegać nagromadzeniu depozytów w tych miejscach obniżając potrzebę inwazyjnego czyszczenia w serwisie.

AR6900-P MAX został opracowany do czyszczenia, smarowania i zabezpieczania układu paliwowego przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności spalania dzięki użyciu technologii katalizatora spalania Archoil.

AR6900-P MAX przywraca utracone osiągi i ekonomikę spalania przy jednoczesnym zmniejszeniu skłonności do przedwczesnego zapłonu / spalania stukowego.

AR6900-P MAX jest odpowiedni do wszystkich benzynowych silników 4-suwowych, także paliw BIO oraz z etanolem. Nie jest odpowiedni do silników 2-suwowych.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________

AR6900-D MAX – NOWA WERSJA 2017 !!! to najbardziej zaawansowany unikalny 100% aktywny kompleksowy koncentrat silnego nano modyfikatora spalania oleju napędowego Archoil, najwyższej skuteczności detergentów oraz dodatków smarnych i obniżających tarcie, cetane boostera i innych uzupełniających składników (m.in. przeciwutleniacz, demulgator, inhibitor korozji) opracowany dla najbardziej wymagających użytkowników oczekujących maksymalnej ochrony i osiągów od każdego silnika wysokoprężnego.

AR6900-D MAX stworzono przy wykorzystaniu nagrodzonej Nagrodą Nobla technologii syntezy nanotechnologicznych modyfikatorów spalania i molekuł paliw węglowodorowych.

AR6900-D MAX jest odpowiedni do ciągłego stosowania do wszystkich typów oleju napędowego i wszystkich typów silników wysokoprężnych (włącznie z najnowszymi common rail), także wyposażonych w EGR i DPF/FAP, SCR także klasy EURO 5/6.

AR6900-D MAX jest zgodny oraz ulepsza każdy olej napędowy spełniający normę EN 590.

Wyłącznie aktywne składniki AR6900-D MAX smarują, czyszczą, poprawiają skuteczność procesu spalania a także podwyższają liczbę cetanową oleju napędowego nawet o 4 punkty (stosując AR6900-D MAX w proporcji 1ml na 1L ON), bezpiecznie podwyższając dostępną moc i moment obrotowy silnika a jednocześnie obniżając spalanie i emisje szkodliwych związków.

Skuteczność stopniowego regularnego czyszczenia i smarowania układu paliwowego Common Rail stosując AR6900-D MAX potwierdzono wyśmienitymi wynikami wymagających testów DW-10 Injector “Keep Clean Test” (utrzymanie wtryskiwaczy w czystości) oraz DW-10 Injector “Clean Up Test” (doczyszczenie wtryskiwaczy).

AR6900-D cleaning power

Skuteczność smarowania i ochrony przeciwzużyciowej i przeciwzatarciowej układu paliwowego stosując AR6900-D MAX potwierdzono wyśmienitymi wynikami testów HFRR w proporcji rekomendowanej 1:1000 a także w ilości dwukrotnie niższej 1:2000. Niższy wynik (µm) oznacza niższe tarcie i zużycie elementów układu paliwowego czyli lepszą ich ochronę i dłuższą żywotność oraz bezawaryjną pracę.

AR6900-D lubricity

ZALETY / KORZYŚCI:

• Katalizator spalania maksymalizuje dostępną wydajność BTU (energii) z oleju napędowego
• Przywraca i podwyższa moc, moment obrotowy i ekonomikę spalania
• Redukuje dymienie, obniża zapełnianie DPF i emisję szkodliwych związków
• Środek smarny smaruje cały układ paliwowy i obniża tarcie wydłużając czas bezawarjnej pracy jego kosztownych elementów
• Detergent bezpiecznie stopniowo usuwa depozyty z układu paliwowego i komory spalania
• Zgodny z paliwami klasy EN 590 a skuteczność i wydajność zostały potwierdzone w testach DW-10
• Dyspersant usuwa zanieczyszczenia stałe obecne w paliwie
• Inhibitor korozji skutecznie zabezpiecza cały układ paliwowy przed korozją
• Stabilizator/przeciwutleniacz utrzymuje intergralność paliwa redukując jego podatność na utlenianie
• Demulgator zatrzymuje wodę w zbiorniku paliwa zapewniając bezpieczeństwo pomp paliwowych

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________


AR6400 Professional PEA Concentrate jest najsilniejszym bezpiecznym koncentratem PEA wykorzystującym osiągnięcia nanotechnologii w celu skutecznego czyszczenia całego układu paliwowego i usuwania depozytów powstałych w procesie spalania. Został zaprojektowany tak aby wykonać kompletny i skuteczny proces czyszczenia po dodaniu do jednego zbiornika paliwa. AR6400 szybko redukuje nadmierne emisje, przywraca utraconą wydajność silnika, zmniejsza zużycie paliwa a jego unikalne właściwości pomagają chronić powierzchnie przed tworzeniem się osadów w przyszłości.

AR6400 jest mieszanką najnowszych i najsilniejszych polieteroamin, które szybko i bezpiecznie usuwają gumy, laki, nagary i depozyty węglowe z całego systemu zasilania i silnika. Uszlachetniony opatentowanym modyfikatorem spalania podwyższa do maksimum wydajność i skuteczność spalania pomagając w usuwaniu węglowych pozostałości po spalaniu i redukując emisje szkodliwych związków.

AR6400 szybko przywraca utracone osiągi silnika i niskie zużycie paliwa. Unikalne właściwości pomagają chronić powierzchnie przed dalszym tworzeniem się osadów. Molekuła po molekule bezpiecznie usuwa depozyty z zaworów ssących i koron tłoków co poprawia efektywność spalania i zmniejsza skłonność do przedwczesnego zapłonu. AR6400 zawiera najwyższą bezpieczną ilość PEA i towarzyszących preparatów dla bezpiecznego skutecznego usunięcia osadów w trakcie jednego zastosowania. AR6400-D MAX jest wersją przeznaczoną do silników diesela (także z filtrami DPF).

NOWOŚĆ!!! AR6400-D MAX od X 2016r. jest specjalną wersją AR6400-D dodatkowo wzbogaconą o technologie AR6500 i AR6600 w celu kompleksowego jednoczesnego czyszczenia DIESELa od układu paliwowego, komory spalania, turbosrpężarki, zaworu EGR po filtr cząstek stałych DPF.

AR6400-D MAX jest odpowiedni do wszystkich silników DIESELa wyposażonych w pompy, paliwa bunkrowego, każdego oleju napędowego również z domieszkami BIO. Czyści, zabezpiecza i smaruje silniki wysokoprężne każdej generacji, także Pumpe-Düse jak i najnowsze wersje Common Rail.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

ARCHOIL® AR6200-EU Fuel Modification Complex – Kompleksowy Modyfikator Paliw – koncentrat

AR6200-EU został zaprojektowany w celu wyeliminowania wszystkich problemów związanych z paliwami węglowodorowymi dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych dostępnych technologii. AR6200-EU jest katalizatorem spalania ale także posiada właściwości demulgujące, czyszczące i ochronne. Podwyższa dostępność BTU / energii za pomocą rewolucyjnej formuły modyfikującej paliwa.

AR6200-EU stworzono przy wykorzystaniu nagrodzonej Nagrodą Nobla technologii syntezy nanotechnologicznych modyfikatorów spalania i molekuł paliw węglowodorowych.

AR6200-EU został opracowany dla zapewnienia bardziej dogłębnego i pełnego spalania poprzez zwiększenie powierzchni molekuł paliwa i obniżenie temperatury samozapłonu paliwa nawet o ponad 200 °C. To z kolei podwyższa dostępność BTU (energii) z każdego litra paliwa. Poprawiona wydajność spalania zwiększa moc i moment obrotowy przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia paliwa i redukcji emisji szkodliwych substancji, popiołów i cząstek stałych / sadzy.

AR6200-EU został szeroko przetestowany m.in. testem EPA CMB (najdokładniejszym testem EPA w zakresie ekonomiki spalania) wykazując średnio 8% wzrostu MPG (8% więcej przejechanych mil na jednym galonie paliwa) a w testach TMC/SAE Fuel Consumption Test Procedure Type II uzyskano 8.20% spadku spalania. Może być stosowany do każdego paliwa węglowodorowego – benzyn, olejów napędowych i opałowych, biopaliw i innych. Konserwuje i podtrzymuje integralność każdego składowanego paliwa przez ponad 20 lat. Jest z powodzeniem stosowany na całym świecie w szerokiej gamie zastosowań, w tym: pojazdach flotowych, pojazdach użytkowników indywidualnych, sporcie motorowym, pojazdach rolniczych, maszynach, elektrowniach, piecach, generatorach, statkach morskich, urządzeniach górniczych, magazynach paliw i wielu innych.

AR6200-EU zauważalnie obniża temperaturę spalin (EGT) wydłużając żywotność silników, turbosprężarek i konwerterów katalitycznych.

AR6200-EU tak skutecznie usprawnia proces spalania paliwa i obniża emisje, że stosowanie konwerterów katalitycznych i filtrów DPF staje się zbędne…

W badaniu ASTM D482 – AR6200-EU dodany do oleju napędowego obniża poziom popiołu powstającego ze spalania paliwa aż o 50%.

Broszura produktów AR9100 i AR6200 PL PDF 5,5MB

ARCHOIL® AR6200-EU Fuel Modification Complex – Kompleksowy Modyfikatora Paliw – Oryginalna Prezentacja Produktu ENG.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________

NOWOŚĆ od Archoil przed zimą!!! AR6350 Cold Weather Protect jest najnowocześniejszej technologii koncentratem skutecznego i bezpiecznego kompleksowego depresatora. Nie zawiera alkoholu, nie obniża smarności oleju napędowego a znacznie obniża ryzyko zatkania zimą filtra paliwa wytrąconymi kryształkami parafiny. Maksymalnie wydajna formuła koncentratu 1:1000 i jak zwykle wygodny dozownik z aplikatorem preparatu Archoil pozwalają łatwo, bezpiecznie i wygodnie stosować AR6350 w każdym urządzeniu zasilanym silnikiem wysokoprężnym, także doładowanym i z filtrem cząstek stałych DPF.
AR6350 jest zgodny z BIO olejami napędowymi o maksymalnej wystepującej obecnie ilości BIO komponentów (FAME).

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

AR6500 Professional DPF & CAT Cleaner bezpiecznie czyści rejony spalania oraz elementy systemu kontroli emisji jak filtr cząstek stałych i katalizatory a dzięki temu umożliwia ich naturalną regenerację i dłuższą żywotność. Wiek i wyższy przebieg pojazdu oraz coraz wyższa zawartość komponentów BIO w dzisiejszych paliwach czynią regenerację filtrów DPF coraz trudniejszą. Zapełnione filtry bywają przedmiotem kosztownych wymian oraz powodem kosztownych napraw. AR6500 pomoże wydłużyć żywotność całego system kontroli emisji i zwalczy negatywne skutki jazdy miejskiej.

AR6500 to pakiet zaawansowanych dodatków czyszczących i regenerujących rejony spalania mieszanki oraz cały system kontroli emisji spalin. AR6500 wykorzystuje również technologię modyfikacji procesu spalania, która powoduje przyleganie a następnie usuwanie cząstek stałych. Ten katalizator spalania dodatkowo obniża temperaturę wypalania depozytów węglowych czyniąc proces czyszczenia łatwiejszym i bardziej skutecznym. Molekuła po molekule depozyty są bezpiecznie usuwane a utracone osiągi oraz wydajność katalizatorów i filtrów DPF są przywracane.

AR6500 może być bezpiecznie stosowany w systemach zamkniętych oraz jako środek prewencyjny dla podtrzymania i zapewnienia optymalnej wydajności elementów.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

ARCHOIL AR6600 to silny preparat czyszczący dedykowany do czyszczenia turbosprężarek silników wysokoprężnych (DIESEL).
Unikalna formuła AR6600 zawiera opatentowaną mieszankę molekuł aktywowanych w procesie spalania a nie niszczonych jak to bywa w przypadku większości dodatków do oleju napędowego. Molekuły te wiążą się z cząsteczkami węgla powstającymi w procesie spalania aby pełniąc rolę katalizatora bezpiecznie usuwać nagromadzone depozyty.
AR6600 dodatkowo pomaga oczyszczać konwertery katalityczne oraz filtry cząstek stałych (DPF) w autach wyposażonych w silniki wysokoprężne przywracając dzięki temu osiągi i ekonomiczne spalanie utracone na skutek nagromadzonych depozytów.
AR6600 skutecznie redukuje emisje szkodliwych związków przez układ wydechowy pojazdu.
AR6600 jest bezpieczny dla wszystkich typów silników wysokoprężnych wyposażonych w turbosprężarki i zgodny z olejami napędowymi każdego rodzaju (włącznie z BIO).

ZALETY / KORZYŚCI:

• Silna, skuteczna i unikalna technologia czyszcząca
• Czyści turbosprężarki oraz inne elementy silnika zanieczyszczane produktami spalania
• Eliminuje zacinanie się zmiennej geometrii łopatek turbosprężarek
• Zgodny i bezpieczny dla wszystkich typów silników wysokoprężnych z tubrosprężarkami
• Bezpieczny w stosowaniu w pojazdach wyposażonych w filtry cząstek stałych (DPF)

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

AR6800 DIESEL FULL POWER – JUŻ NIEDŁUGO POWRÓCI W NOWEJ WERSJI !!! to unikalny 100% koncentrat silnego modyfikatora spalania oleju napędowego oraz cetane boostera opracowany dla najbardziej wymagających użytkowników oczekujących maksymalnych osiągów od każdego silnika wysokoprężnego.
Wyłącznie aktywne składniki AR6800 smarują, czyszczą, poprawiają skuteczność procesu spalania a także podwyższają liczbę cetanową oleju napędowego nawet o 8 punktów, bezpiecznie podwyższając dostępną moc i moment obrotowy silnika a jednocześnie obniżając spalanie i emisje szkodliwych związków.

AR6800 jest odpowiedni do ciągłego stosowania do wszystkich typów oleju napędowego i wszystkich typów silników wysokoprężnych (włącznie z common rail).

ZALETY / KORZYŚCI:

• Katalizator spalania maksymalizuje dostępną wydajność BTU (energii) z paliwa
• Przywraca i podwyższa moc, moment obrotowy i ekonomikę spalania
• Redukuje szkodliwe emisje CO, NOX, SO, SO2 i HC
• Środek smarny smaruje cały układ paliwowy
• Detergent bezpiecznie usuwa depozyty z układu paliwowego i komory spalania
• Inhibitor korozji skutecznie zabezpiecza cały układ paliwowy przed korozją
• Utrzymuje intergralność paliwa

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

UWAGA:
Modyfikator paliw AR6200-EU zawiera najwyższej skuteczności syntetyczny składnik smarny włączony do zastrzeżonej formuły tego modyfikatora.
Modyfikatory paliw: AR6400, AR6400-D, AR6400-CR, AR6800 uszlachetnione są dedykowanym estrowym składnikiem o ultra wysokiej smarności, który dodawany już w proporcji 1:10000 czyli 1ml na 10L oleju napędowego poprawia smarność (wg testu ASTM D-6079 – HFRR) z poziomu 590um (olej napędowy specyfikacji USA) do 330um czyli nawet o 44% lepiej!!!
Wystarczy do 50 litrów oleju napędowego regularnie dodawać 5ml AR6200-EU lub 25ml AR6800 aby zapewnić istotną poprawę jego smarności.

Zgodnie z obowiązującą normą PN-EN ISO 12156-1 i rekomendacjami producentów systemów Common Rail już poziom 460um gwarantuje wystarczającą ochronę i żywotność pomp wysokiego ciśnienia i wtryskiwaczy. Stosowanie modyfikatorów paliw Archoil nawet do oleju napędowego zupełnie pozbawionego dodatków smarnych zapewnia wyśmienitą smarność dla odpowiedniej ochrony całego układu paliwowego każdego silnika wysokoprężnego.Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij