Wsparcie klienta

ARCHOIL® jest działalnością „Nano Science”  uwzględniającą najnowsze osiągnięcia w dziedzinie Nanotechnologii w celu zmniejszenia tarcia, wyeliminowania korozji, obniżenia kosztów energii i wydłużenia żywotności sprzętu.

ARCHOIL® z powodzeniem współpracuje z organizacjami z całego świata. Kiedy trzeba przedłużyć życie komercyjnych silników, wprowadzić najlepszy w swojej klasie inhibitor korozji do produkcji liny albo wyeliminować przestoje produkcyjne w termicznych układach olejowych – my dostarczamy rozwiązania tam, gdzie inni zawodzą.

ARCHOIL® współpracuje z inżynierami zrównoważonego rozwoju w Stanach Zjednoczonych, Ameryce Południowej, Azji, na Bliskim Wschodzie, Anglii, Skandynawii,
Australii, Europie i Indiach.

ARCHOIL® chętnie współpracuje i doradza aby sprostać wyzwaniom związanym ze smarowaniem lub paliwem.

ARCHOIL® zapewnia preparaty smarowych na każde wyzwanie smarowania.

ARCHOIL® świadczy proaktywne usługi serwisowe i konsultacje.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Autoryzowanymi Sprzedawcami w celu uzyskania darmowej profesjonalnej konsultacji.

W związku z ogromną popularnoścą od pewnego czasu wiele naszych produktów jest już dostępnych w sprzedaży detalicznej. Zapraszamy do kontaktu aby zostać Autoryzowanym Sprzedawcą Archoil.Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij