AR6000 Nano Modyfikatory Paliw

AR6900-P MAX Advanced Petrol Synthesis to zaawansowany koncentrat uszlachetniacza paliwa specjalnie zaprojektowany dla poprawy właściwości nowoczesnych benzyn.

AR6900-P MAX to pierwszy uszlachetniacz tego rodzaju, który umożliwia stałe dostarczanie polieteroaminy (PEA) podczas każdego tankowania aby przeciwdziałać gromadzeniu depozytów w silnikach z punktowym jak i bezpośrednim wtryskiem paliwa. Szczególnie silniki z bezpośrednim wtryskiem paliwa są podatne na powstawanie nagaru na zaworach wlotowych, który jest trudny do usunięcia. Stałe dostarczanie odpowiedniej dawki PEA pomaga zapobiegać nagromadzeniu depozytów w tych miejscach obniżając potrzebę inwazyjnego czyszczenia w serwisie.

AR6900-P MAX został opracowany do czyszczenia, smarowania i zabezpieczania układu paliwowego przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności spalania dzięki użyciu technologii katalizatora spalania Archoil.

AR6900-P MAX przywraca utracone osiągi i ekonomikę spalania przy jednoczesnym zmniejszeniu skłonności do przedwczesnego zapłonu / spalania stukowego.

AR6900-P MAX jest odpowiedni do wszystkich benzynowych silników 4-suwowych, także paliw BIO oraz z etanolem. Nie jest odpowiedni do silników 2-suwowych.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________

AR6900-D MAX to najbardziej zaawansowany unikalny 100% aktywny kompleksowy koncentrat silnego nano modyfikatora spalania oleju napędowego Archoil, najwyższej skuteczności detergentów oraz dodatków smarnych i obniżających tarcie, cetane boostera i innych uzupełniających składników (m.in. przeciwutleniacz, demulgator, inhibitor korozji) opracowany dla najbardziej wymagających użytkowników oczekujących maksymalnej ochrony i osiągów od każdego silnika wysokoprężnego.

AR6900-D MAX stworzono przy wykorzystaniu nagrodzonej Nagrodą Nobla technologii syntezy nanotechnologicznych modyfikatorów spalania i molekuł paliw węglowodorowych.

AR6900-D MAX jest odpowiedni do ciągłego stosowania do wszystkich typów oleju napędowego i wszystkich typów silników wysokoprężnych (włącznie z najnowszymi common rail), także wyposażonych w EGR i DPF/FAP, SCR także klasy EURO 5/6.

AR6900-D MAX jest zgodny oraz ulepsza każdy olej napędowy spełniający normę EN 590.

Wyłącznie aktywne składniki AR6900-D MAX smarują, czyszczą, poprawiają skuteczność procesu spalania a także podwyższają liczbę cetanową oleju napędowego nawet o 4 punkty (stosując AR6900-D MAX w proporcji 1ml na 1L ON), bezpiecznie podwyższając dostępną moc i moment obrotowy silnika a jednocześnie obniżając spalanie i emisje szkodliwych związków.

Skuteczność stopniowego regularnego czyszczenia i smarowania układu paliwowego Common Rail stosując AR6900-D MAX potwierdzono wyśmienitymi wynikami wymagających testów DW-10 Injector “Keep Clean Test” (utrzymanie wtryskiwaczy w czystości) oraz DW-10 Injector “Clean Up Test” (doczyszczenie wtryskiwaczy).

AR6900-D cleaning power

Skuteczność smarowania i ochrony przeciwzużyciowej i przeciwzatarciowej układu paliwowego stosując AR6900-D MAX potwierdzono wyśmienitymi wynikami testów HFRR w proporcji rekomendowanej 1:1000 a także w ilości dwukrotnie niższej 1:2000. Niższy wynik (µm) oznacza niższe tarcie i zużycie elementów układu paliwowego czyli lepszą ich ochronę i dłuższą żywotność oraz bezawaryjną pracę.

AR6900-D lubricity

ZALETY / KORZYŚCI:

• Katalizator spalania maksymalizuje dostępną wydajność BTU (energii) z oleju napędowego
• Przywraca i podwyższa moc, moment obrotowy i ekonomikę spalania
• Redukuje dymienie, obniża zapełnianie DPF i emisję szkodliwych związków
• Środek smarny smaruje cały układ paliwowy i obniża tarcie wydłużając czas bezawarjnej pracy jego kosztownych elementów
• Detergent bezpiecznie stopniowo usuwa depozyty z układu paliwowego i komory spalania
• Zgodny z paliwami klasy EN 590 a skuteczność i wydajność zostały potwierdzone w testach DW-10
• Dyspersant usuwa zanieczyszczenia stałe obecne w paliwie
• Inhibitor korozji skutecznie zabezpiecza cały układ paliwowy przed korozją
• Stabilizator/przeciwutleniacz utrzymuje intergralność paliwa redukując jego podatność na utlenianie
• Demulgator zatrzymuje wodę w zbiorniku paliwa zapewniając bezpieczeństwo pomp paliwowych

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________


AR6400 Professional PEA Concentrate jest najsilniejszym bezpiecznym koncentratem PEA wykorzystującym osiągnięcia nanotechnologii w celu skutecznego czyszczenia całego układu paliwowego i usuwania depozytów powstałych w procesie spalania. Został zaprojektowany tak aby wykonać kompletny i skuteczny proces czyszczenia po dodaniu do jednego zbiornika paliwa. AR6400 szybko redukuje nadmierne emisje, przywraca utraconą wydajność silnika, zmniejsza zużycie paliwa a jego unikalne właściwości pomagają chronić powierzchnie przed tworzeniem się osadów w przyszłości.

AR6400 jest mieszanką najnowszych i najsilniejszych polieteroamin, które szybko i bezpiecznie usuwają gumy, laki, nagary i depozyty węglowe z całego systemu zasilania i silnika. Uszlachetniony opatentowanym modyfikatorem spalania podwyższa do maksimum wydajność i skuteczność spalania pomagając w usuwaniu węglowych pozostałości po spalaniu i redukując emisje szkodliwych związków.

AR6400 szybko przywraca utracone osiągi silnika i niskie zużycie paliwa. Unikalne właściwości pomagają chronić powierzchnie przed dalszym tworzeniem się osadów. Molekuła po molekule bezpiecznie usuwa depozyty z zaworów ssących i koron tłoków co poprawia efektywność spalania i zmniejsza skłonność do przedwczesnego zapłonu. AR6400 zawiera najwyższą bezpieczną ilość PEA i towarzyszących preparatów dla bezpiecznego skutecznego usunięcia osadów w trakcie jednego zastosowania. AR6400-D MAX jest wersją przeznaczoną do silników diesela (także z filtrami DPF).

NOWOŚĆ!!! AR6400-D MAX jest specjalną wersją AR6400-D dodatkowo wzbogaconą o technologie poprzedników: AR6500 i AR6600 w celu kompleksowego jednoczesnego czyszczenia DIESELa od układu paliwowego, komory spalania, turbosrpężarki, zaworu EGR po filtr cząstek stałych DPF.

AR6400-D MAX jest odpowiedni do wszystkich silników DIESELa wyposażonych w pompy, paliwa bunkrowego, każdego oleju napędowego również z domieszkami BIO. Czyści, zabezpiecza i smaruje silniki wysokoprężne każdej generacji, także Pumpe-Düse jak i najnowsze wersje Common Rail.

Do silników benzynowych polecamy najnowszą wersję AR6400-P MAX z potężną dawką skutecznego PEA oraz pakietu nowoczesnych detergentów jak i modyfikatora tarcia dla ochrony silnika podczas czyszczenia komory spalania. 

AR6400-P MAX zawiera także unikalny katalizator spalania dla poprawy skuteczności czyszczenia jak i poprawy działania silnika w okresie czyszczenia.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

ARCHOIL® AR6200-EU Fuel Modification Complex – Kompleksowy Modyfikator Paliw – koncentrat

AR6200-EU został zaprojektowany w celu wyeliminowania wszystkich problemów związanych z paliwami węglowodorowymi dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych dostępnych technologii. AR6200-EU jest katalizatorem spalania ale także posiada właściwości demulgujące, czyszczące i ochronne. Podwyższa dostępność BTU / energii za pomocą rewolucyjnej formuły modyfikującej paliwa.

AR6200-EU stworzono przy wykorzystaniu nagrodzonej Nagrodą Nobla technologii syntezy nanotechnologicznych modyfikatorów spalania i molekuł paliw węglowodorowych.

AR6200-EU został opracowany dla zapewnienia bardziej dogłębnego i pełnego spalania poprzez zwiększenie powierzchni molekuł paliwa i obniżenie temperatury samozapłonu paliwa nawet o ponad 200 °C. To z kolei podwyższa dostępność BTU (energii) z każdego litra paliwa. Poprawiona wydajność spalania zwiększa moc i moment obrotowy przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia paliwa i redukcji emisji szkodliwych substancji, popiołów i cząstek stałych / sadzy.

AR6200-EU został szeroko przetestowany m.in. testem EPA CMB (najdokładniejszym testem EPA w zakresie ekonomiki spalania) wykazując średnio 8% wzrostu MPG (8% więcej przejechanych mil na jednym galonie paliwa) a w testach TMC/SAE Fuel Consumption Test Procedure Type II uzyskano 8.20% spadku spalania. Może być stosowany do każdego paliwa węglowodorowego – benzyn, olejów napędowych i opałowych, biopaliw i innych. Konserwuje i podtrzymuje integralność każdego składowanego paliwa przez ponad 20 lat. Jest z powodzeniem stosowany na całym świecie w szerokiej gamie zastosowań, w tym: pojazdach flotowych, pojazdach użytkowników indywidualnych, sporcie motorowym, pojazdach rolniczych, maszynach, elektrowniach, piecach, generatorach, statkach morskich, urządzeniach górniczych, magazynach paliw i wielu innych.

AR6200-EU zauważalnie obniża temperaturę spalin (EGT) wydłużając żywotność silników, turbosprężarek i konwerterów katalitycznych.

AR6200-EU tak skutecznie usprawnia proces spalania paliwa i obniża emisje, że stosowanie konwerterów katalitycznych i filtrów DPF staje się zbędne…

W badaniu ASTM D482 – AR6200-EU dodany do oleju napędowego obniża poziom popiołu powstającego ze spalania paliwa aż o 50%.

Broszura produktów AR9100 i AR6200 PL PDF 5,5MB

ARCHOIL® AR6200-EU Fuel Modification Complex – Kompleksowy Modyfikatora Paliw – Oryginalna Prezentacja Produktu ENG.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________

NOWOŚĆ od Archoil przed zimą!!! AR6350 Cold Weather Protect jest najnowocześniejszej technologii koncentratem skutecznego i bezpiecznego kompleksowego depresatora. Nie zawiera alkoholu, nie obniża smarności oleju napędowego a znacznie obniża ryzyko zatkania zimą filtra paliwa wytrąconymi kryształkami parafiny. Maksymalnie wydajna formuła koncentratu 1:1000 i jak zwykle wygodny dozownik z aplikatorem preparatu Archoil pozwalają łatwo, bezpiecznie i wygodnie stosować AR6350 w każdym urządzeniu zasilanym silnikiem wysokoprężnym, także doładowanym i z filtrem cząstek stałych DPF.
AR6350 jest zgodny z BIO olejami napędowymi o maksymalnej wystepującej obecnie ilości BIO komponentów (FAME).

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij