AR6000 Nano Modyfikatory Paliw

Zachęcamy do lektury nowego Biuletynu Technicznego: ARCHOIL® Linia AR6000-P MAX – Zalety stosowania do benzyny

Obejrzyj najnowszy film Archoil AR6900-P Max o zaletach regularnego stosowania produktu!

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

AR6400-P MAX Professional PEA Concentrate jest najsilniejszym bezpiecznym koncentratem PEA wykorzystującym osiągnięcia nanotechnologii w celu skutecznego czyszczenia całego układu paliwowego i usuwania depozytów powstałych w procesie spalania. Został zaprojektowany tak aby wykonać kompletny i skuteczny proces czyszczenia po dodaniu do jednego zbiornika paliwa. AR6400-P MAX szybko redukuje nadmierne emisje, przywraca utraconą wydajność silnika, zmniejsza zużycie paliwa a jego unikalne właściwości pomagają chronić powierzchnie przed tworzeniem się osadów w przyszłości.

AR6400-P MAX jest mieszanką najnowszych detergentów dedykowanych do silników o wtrysku PFI oraz dedykowanych do silników o wtrysku GDI i najsilniejszych polieteroamin, które szybko i bezpiecznie usuwają gumy, laki, nagary i depozyty węglowe z całego systemu zasilania i silnika. Uszlachetniony opatentowanym modyfikatorem spalania podwyższa do maksimum wydajność i skuteczność spalania pomagając w usuwaniu węglowych pozostałości po spalaniu i drastycznie redukując emisje szkodliwych związków.

AR6400-P MAX szybko przywraca utracone osiągi silnika i niskie zużycie paliwa. Unikalne właściwości pomagają chronić powierzchnie przed dalszym tworzeniem się osadów. Molekuła po molekule bezpiecznie usuwa depozyty z zaworów ssących i koron tłoków co poprawia efektywność spalania i zmniejsza skłonność do przedwczesnego zapłonu. AR6400-P MAX zawiera najwyższą bezpieczną ilość PEA i towarzyszących preparatów dla bezpiecznego skutecznego usunięcia osadów w trakcie jednego zastosowania.

AR6400-P MAX zawiera także unikalny katalizator spalania dla poprawy skuteczności czyszczenia jak i poprawy działania silnika w okresie czyszczenia.

AR6900-P MAX Advanced Petrol Synthesis to zaawansowany koncentrat uszlachetniacza paliwa specjalnie zaprojektowany dla poprawy właściwości nowoczesnych benzyn.

AR6900-P MAX to pierwszy uszlachetniacz tego rodzaju, który umożliwia stałe dostarczanie polieteroaminy (PEA) podczas każdego tankowania aby przeciwdziałać gromadzeniu depozytów w silnikach z punktowym jak i bezpośrednim wtryskiem paliwa. Szczególnie silniki z bezpośrednim wtryskiem paliwa są podatne na powstawanie nagaru na zaworach wlotowych, który jest trudny do usunięcia. Stałe dostarczanie odpowiedniej dawki PEA pomaga zapobiegać nagromadzeniu depozytów w tych miejscach obniżając potrzebę inwazyjnego czyszczenia w serwisie.

AR6900-P MAX został opracowany do czyszczenia, smarowania i zabezpieczania układu paliwowego przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności spalania dzięki użyciu technologii katalizatora spalania Archoil.

AR6900-P MAX przywraca utracone osiągi i ekonomikę spalania przy jednoczesnym zmniejszeniu skłonności do przedwczesnego zapłonu / spalania stukowego.

AR6900-P MAX jest odpowiedni do wszystkich benzynowych silników 4-suwowych, także paliw BIO oraz z etanolem.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

AR6400-D MAX Profesjonalny koncentrat czyszczący cały układ paliwowy, turbo, DPF/FAP oraz CAT i EGR każdego rodzaju silnika DIESELa (PD & CR).
Szybki postęp technologii budowy silników spowodował zachwianie równowagi pomiędzy ich konstrukcją a jakością paliwa. To, w połączeniu z nieoptymalnymi warunkami jazdy, może powodować akumulację niechcianych depozytów w układzie paliwowym, komorze spalania, turbosprężarce, filtrze cząstek stałych (DPF) i konwerterze katalitycznym (CAT). Te depozyty negatywnie wpływają na zużycie paliwa, emisję spalin i osiągi silnika. Mogą one także powodować wyświetlanie ostrzegawczych błędów a nawet przejście silnika w „tryb serwisowy”. Aby rozwiązać te problemy Archoil wydał swój najnowszy, kompleksowy koncentrat czyszczący do DIESELa: AR6400-D MAX.
AR6400-D MAX jest potężnym koncentratem nowej generacji „all-in-one” (wszystko w jednym paliwie) czyszczącym układ paliwowy silnika DIESELa, turbosprężarkę, filtr DPF i katalizatory oraz zawór EGR. Jest to kulminacja wieloletnich badań i decyzji o połączeniu najnowszego AR6400-D do czyszczenia układu paliwowego silnika dodatkowo z technologią AR6500 do czyszczenia DPF/CAT/EGR i AR6600 do czyszczenia turbosprężarki w jeden kompleksowy koncentrat czyszczący do DIESELa. Dzięki temu nowy AR6400-D MAX dostarcza najnowocześniejsze technologie, największą wartość, skuteczność i wydajność podczas jednego czyszczenia i w niższej cenie.

ZALETY / KORZYŚCI:

Szybko i skutecznie czyści układ paliwowy i komorę spalania. Usuwa depozyty z turbosprężarki, filtra DPF, katalizatorów, zaworu EGR. Podwyższa liczbę cetanową. Łagodzi pracę silnika DIESELa na niskich obrotach. Przywraca utracony moment obrotowy, moc i niskie spalanie. Obniża emisję szkodliwych spalin. Smaruje i zabezpiecza układ paliwowy.

 

 

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

AR6900-D MAX to najbardziej zaawansowany unikalny 100% aktywny kompleksowy koncentrat silnego nano modyfikatora spalania oleju napędowego Archoil, najwyższej skuteczności detergentów oraz dodatków smarnych i obniżających tarcie, cetane boostera i innych uzupełniających składników (m.in. przeciwutleniacz, demulgator, inhibitor korozji) opracowany dla najbardziej wymagających użytkowników oczekujących maksymalnej ochrony i osiągów od każdego silnika wysokoprężnego.

AR6900-D MAX stworzono przy wykorzystaniu nagrodzonej Nagrodą Nobla technologii syntezy nanotechnologicznych modyfikatorów spalania i molekuł paliw węglowodorowych.

AR6900-D MAX jest odpowiedni do ciągłego stosowania do wszystkich typów oleju napędowego i wszystkich typów silników wysokoprężnych (włącznie z najnowszymi common rail), także wyposażonych w EGR i DPF/FAP, SCR także klasy EURO 5/6.

AR6900-D MAX jest zgodny oraz ulepsza każdy olej napędowy spełniający normę EN 590.

Wyłącznie aktywne składniki AR6900-D MAX smarują, czyszczą, poprawiają skuteczność procesu spalania a także podwyższają liczbę cetanową oleju napędowego nawet o 6 punktów (czytaj raporty z badań raport 1 i raport 2 stosując AR6900-D MAX w proporcji 1ml na 1L ON w Polsce), bezpiecznie podwyższając dostępną moc i moment obrotowy silnika a jednocześnie obniżając spalanie i emisje szkodliwych związków.

Skuteczność stopniowego regularnego czyszczenia i smarowania układu paliwowego Common Rail stosując AR6900-D MAX potwierdzono wyśmienitymi wynikami wymagających testów DW-10 Injector “Keep Clean Test” (utrzymanie wtryskiwaczy w czystości) oraz DW-10 Injector “Clean Up Test” (doczyszczenie wtryskiwaczy).

AR6900-D cleaning power

Skuteczność smarowania i ochrony przeciwzużyciowej i przeciwzatarciowej układu paliwowego stosując AR6900-D MAX potwierdzono wyśmienitymi wynikami testów HFRR w proporcji rekomendowanej 1:1000 a także w ilości dwukrotnie niższej 1:2000. Niższy wynik (µm) oznacza niższe tarcie i zużycie elementów układu paliwowego czyli lepszą ich ochronę i dłuższą żywotność oraz bezawaryjną pracę.

AR6900-D lubricity

ZALETY / KORZYŚCI:

• Katalizator spalania maksymalizuje dostępną wydajność BTU (energii) z oleju napędowego
• Przywraca i podwyższa moc, moment obrotowy i ekonomikę spalania
• Redukuje dymienie, obniża zapełnianie DPF i emisję szkodliwych związków
• Środek smarny smaruje cały układ paliwowy i obniża tarcie wydłużając czas bezawaryjnej pracy jego kosztownych elementów
• Detergent bezpiecznie stopniowo usuwa depozyty z układu paliwowego i komory spalania
• Zgodny z paliwami klasy EN 590 a skuteczność i wydajność zostały potwierdzone w testach DW-10
• Dyspergator usuwa zanieczyszczenia stałe obecne w paliwie
• Inhibitor korozji skutecznie zabezpiecza cały układ paliwowy przed korozją
• Stabilizator/przeciwutleniacz utrzymuje integralność paliwa redukując jego podatność na utlenianie
• Demulgator zatrzymuje wodę w zbiorniku paliwa zapewniając bezpieczeństwo pomp paliwowych

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.