AR6000 Nano Modyfikatory Paliw

AR6900-P MAX Advanced Petrol Synthesis to zaawansowany koncentrat uszlachetniacza paliwa specjalnie zaprojektowany dla poprawy właściwości nowoczesnych benzyn.

AR6900-P MAX to pierwszy uszlachetniacz tego rodzaju, który umożliwia stałe dostarczanie polieteroaminy (PEA) podczas każdego tankowania aby przeciwdziałać gromadzeniu depozytów w silnikach z punktowym jak i bezpośrednim wtryskiem paliwa. Szczególnie silniki z bezpośrednim wtryskiem paliwa są podatne na powstawanie nagaru na zaworach wlotowych, który jest trudny do usunięcia. Stałe dostarczanie odpowiedniej dawki PEA pomaga zapobiegać nagromadzeniu depozytów w tych miejscach obniżając potrzebę inwazyjnego czyszczenia w serwisie.

AR6900-P MAX został opracowany do czyszczenia, smarowania i zabezpieczania układu paliwowego przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności spalania dzięki użyciu technologii katalizatora spalania Archoil.

AR6900-P MAX przywraca utracone osiągi i ekonomikę spalania przy jednoczesnym zmniejszeniu skłonności do przedwczesnego zapłonu / spalania stukowego.

AR6900-P MAX jest odpowiedni do wszystkich benzynowych silników 4-suwowych, także paliw BIO oraz z etanolem. Nie jest odpowiedni do silników 2-suwowych.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________

AR6900-D MAX to najbardziej zaawansowany unikalny 100% aktywny kompleksowy koncentrat silnego nano modyfikatora spalania oleju napędowego Archoil, najwyższej skuteczności detergentów oraz dodatków smarnych i obniżających tarcie, cetane boostera i innych uzupełniających składników (m.in. przeciwutleniacz, demulgator, inhibitor korozji) opracowany dla najbardziej wymagających użytkowników oczekujących maksymalnej ochrony i osiągów od każdego silnika wysokoprężnego.

AR6900-D MAX stworzono przy wykorzystaniu nagrodzonej Nagrodą Nobla technologii syntezy nanotechnologicznych modyfikatorów spalania i molekuł paliw węglowodorowych.

AR6900-D MAX jest odpowiedni do ciągłego stosowania do wszystkich typów oleju napędowego i wszystkich typów silników wysokoprężnych (włącznie z najnowszymi common rail), także wyposażonych w EGR i DPF/FAP, SCR także klasy EURO 5/6.

AR6900-D MAX jest zgodny oraz ulepsza każdy olej napędowy spełniający normę EN 590.

Wyłącznie aktywne składniki AR6900-D MAX smarują, czyszczą, poprawiają skuteczność procesu spalania a także podwyższają liczbę cetanową oleju napędowego nawet o 4 punkty (stosując AR6900-D MAX w proporcji 1ml na 1L ON), bezpiecznie podwyższając dostępną moc i moment obrotowy silnika a jednocześnie obniżając spalanie i emisje szkodliwych związków.

Skuteczność stopniowego regularnego czyszczenia i smarowania układu paliwowego Common Rail stosując AR6900-D MAX potwierdzono wyśmienitymi wynikami wymagających testów DW-10 Injector “Keep Clean Test” (utrzymanie wtryskiwaczy w czystości) oraz DW-10 Injector “Clean Up Test” (doczyszczenie wtryskiwaczy).

AR6900-D cleaning power

Skuteczność smarowania i ochrony przeciwzużyciowej i przeciwzatarciowej układu paliwowego stosując AR6900-D MAX potwierdzono wyśmienitymi wynikami testów HFRR w proporcji rekomendowanej 1:1000 a także w ilości dwukrotnie niższej 1:2000. Niższy wynik (µm) oznacza niższe tarcie i zużycie elementów układu paliwowego czyli lepszą ich ochronę i dłuższą żywotność oraz bezawaryjną pracę.

AR6900-D lubricity

ZALETY / KORZYŚCI:

• Katalizator spalania maksymalizuje dostępną wydajność BTU (energii) z oleju napędowego
• Przywraca i podwyższa moc, moment obrotowy i ekonomikę spalania
• Redukuje dymienie, obniża zapełnianie DPF i emisję szkodliwych związków
• Środek smarny smaruje cały układ paliwowy i obniża tarcie wydłużając czas bezawarjnej pracy jego kosztownych elementów
• Detergent bezpiecznie stopniowo usuwa depozyty z układu paliwowego i komory spalania
• Zgodny z paliwami klasy EN 590 a skuteczność i wydajność zostały potwierdzone w testach DW-10
• Dyspersant usuwa zanieczyszczenia stałe obecne w paliwie
• Inhibitor korozji skutecznie zabezpiecza cały układ paliwowy przed korozją
• Stabilizator/przeciwutleniacz utrzymuje intergralność paliwa redukując jego podatność na utlenianie
• Demulgator zatrzymuje wodę w zbiorniku paliwa zapewniając bezpieczeństwo pomp paliwowych

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________


AR6400 Professional PEA Concentrate jest najsilniejszym bezpiecznym koncentratem PEA wykorzystującym osiągnięcia nanotechnologii w celu skutecznego czyszczenia całego układu paliwowego i usuwania depozytów powstałych w procesie spalania. Został zaprojektowany tak aby wykonać kompletny i skuteczny proces czyszczenia po dodaniu do jednego zbiornika paliwa. AR6400 szybko redukuje nadmierne emisje, przywraca utraconą wydajność silnika, zmniejsza zużycie paliwa a jego unikalne właściwości pomagają chronić powierzchnie przed tworzeniem się osadów w przyszłości.

AR6400 jest mieszanką najnowszych i najsilniejszych polieteroamin, które szybko i bezpiecznie usuwają gumy, laki, nagary i depozyty węglowe z całego systemu zasilania i silnika. Uszlachetniony opatentowanym modyfikatorem spalania podwyższa do maksimum wydajność i skuteczność spalania pomagając w usuwaniu węglowych pozostałości po spalaniu i redukując emisje szkodliwych związków.

AR6400 szybko przywraca utracone osiągi silnika i niskie zużycie paliwa. Unikalne właściwości pomagają chronić powierzchnie przed dalszym tworzeniem się osadów. Molekuła po molekule bezpiecznie usuwa depozyty z zaworów ssących i koron tłoków co poprawia efektywność spalania i zmniejsza skłonność do przedwczesnego zapłonu. AR6400 zawiera najwyższą bezpieczną ilość PEA i towarzyszących preparatów dla bezpiecznego skutecznego usunięcia osadów w trakcie jednego zastosowania. AR6400-D MAX jest wersją przeznaczoną do silników diesela (także z filtrami DPF).

NOWOŚĆ!!! AR6400-D MAX jest specjalną wersją AR6400-D dodatkowo wzbogaconą o technologie poprzedników: AR6500 i AR6600 w celu kompleksowego jednoczesnego czyszczenia DIESELa od układu paliwowego, komory spalania, turbosrpężarki, zaworu EGR po filtr cząstek stałych DPF.

AR6400-D MAX jest odpowiedni do wszystkich silników DIESELa wyposażonych w pompy, paliwa bunkrowego, każdego oleju napędowego również z domieszkami BIO. Czyści, zabezpiecza i smaruje silniki wysokoprężne każdej generacji, także Pumpe-Düse jak i najnowsze wersje Common Rail.

Do silników benzynowych polecamy najnowszą wersję AR6400-P MAX z potężną dawką skutecznego PEA oraz pakietu nowoczesnych detergentów jak i modyfikatora tarcia dla ochrony silnika podczas czyszczenia komory spalania. 

AR6400-P MAX zawiera także unikalny katalizator spalania dla poprawy skuteczności czyszczenia jak i poprawy działania silnika w okresie czyszczenia.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

ARCHOIL® AR6200-EU Fuel Modification Complex – Kompleksowy Modyfikator Paliw – koncentrat

AR6200-EU został zaprojektowany w celu wyeliminowania wszystkich problemów związanych z paliwami węglowodorowymi dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych dostępnych technologii. AR6200-EU jest katalizatorem spalania ale także posiada właściwości demulgujące, czyszczące i ochronne. Podwyższa dostępność BTU / energii za pomocą rewolucyjnej formuły modyfikującej paliwa.

AR6200-EU stworzono przy wykorzystaniu nagrodzonej Nagrodą Nobla technologii syntezy nanotechnologicznych modyfikatorów spalania i molekuł paliw węglowodorowych.

AR6200-EU został opracowany dla zapewnienia bardziej dogłębnego i pełnego spalania poprzez zwiększenie powierzchni molekuł paliwa i obniżenie temperatury samozapłonu paliwa nawet o ponad 200 °C. To z kolei podwyższa dostępność BTU (energii) z każdego litra paliwa. Poprawiona wydajność spalania zwiększa moc i moment obrotowy przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia paliwa i redukcji emisji szkodliwych substancji, popiołów i cząstek stałych / sadzy.

AR6200-EU został szeroko przetestowany m.in. testem EPA CMB (najdokładniejszym testem EPA w zakresie ekonomiki spalania) wykazując średnio 8% wzrostu MPG (8% więcej przejechanych mil na jednym galonie paliwa) a w testach TMC/SAE Fuel Consumption Test Procedure Type II uzyskano 8.20% spadku spalania. Może być stosowany do każdego paliwa węglowodorowego – benzyn, olejów napędowych i opałowych, biopaliw i innych. Konserwuje i podtrzymuje integralność każdego składowanego paliwa przez ponad 20 lat. Jest z powodzeniem stosowany na całym świecie w szerokiej gamie zastosowań, w tym: pojazdach flotowych, pojazdach użytkowników indywidualnych, sporcie motorowym, pojazdach rolniczych, maszynach, elektrowniach, piecach, generatorach, statkach morskich, urządzeniach górniczych, magazynach paliw i wielu innych.

AR6200-EU zauważalnie obniża temperaturę spalin (EGT) wydłużając żywotność silników, turbosprężarek i konwerterów katalitycznych.

AR6200-EU tak skutecznie usprawnia proces spalania paliwa i obniża emisje, że stosowanie konwerterów katalitycznych i filtrów DPF staje się zbędne…

W badaniu ASTM D482 – AR6200-EU dodany do oleju napędowego obniża poziom popiołu powstającego ze spalania paliwa aż o 50%.

Broszura produktów AR9100 i AR6200 PL PDF 5,5MB

ARCHOIL® AR6200-EU Fuel Modification Complex – Kompleksowy Modyfikatora Paliw – Oryginalna Prezentacja Produktu ENG.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________

NOWOŚĆ od Archoil przed zimą!!! AR6350 Cold Weather Protect jest najnowocześniejszej technologii koncentratem skutecznego i bezpiecznego kompleksowego depresatora. Nie zawiera alkoholu, nie obniża smarności oleju napędowego a znacznie obniża ryzyko zatkania zimą filtra paliwa wytrąconymi kryształkami parafiny. Maksymalnie wydajna formuła koncentratu 1:1000 i jak zwykle wygodny dozownik z aplikatorem preparatu Archoil pozwalają łatwo, bezpiecznie i wygodnie stosować AR6350 w każdym urządzeniu zasilanym silnikiem wysokoprężnym, także doładowanym i z filtrem cząstek stałych DPF.
AR6350 jest zgodny z BIO olejami napędowymi o maksymalnej wystepującej obecnie ilości BIO komponentów (FAME).

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.