AR2000 Specyficzne zastosowania nanotechnologii

AR2300 Pro Fluid System Cleaner rozpuszcza nagary, depozyty, laki, usuwa osady, rewitalizuje uszczelnienia. Zaleca się jego stosowanie przed użyciem modyfikatorów tarcia. Może być stosowany w silnikach, przekładniach lub systemach wspomagania kierownicy.

AR2300 bezpiecznie usuwa depozyty, laki, nagar i osady w silnikach, przekładniach, automatycznych skrzyniach biegów lub systemach wspomagania kierownicy bez przerwy w działaniu. Tworzy czystą powierzchnię dla szybszego i bardziej efektywnego zastosowania modyfikatorów tarcia.

AR2300 zawiera mieszankę opatentowanych kompleksów estrowych, które nie kolidują z istniejącym pakietem dodatków stosowanego oleju. Jest to jedyny preparat czyszczący, który może bezpiecznie pozostać w oleju przez cały cykl jego wymiany jednocześnie utrzymując działanie czyszczące i smarne.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.
________________________________________________________________________________________________________________________________________

AR2820 Professional Engine Flush to koncentrat nowoczesnego profesjonalnego środka
czyszczącego układy smarowania szczególnie silników spalinowych czterosuwowych wysokoprężnych i benzynowych (także 4T z mokrym sprzęgłem).

AR2820 to silny zaawansowany technologicznie preparat czyszczący, który już w 10-15 minut pomoże przywrócić kompresję silnika usuwając nagromadzone szkodliwe depozyty w układzie smarowania.

AR2820 skutecznie i bezpiecznie myje również wszelkie układy smarowania przekładni w tym automatycznych (poza CVT) i ręcznych skrzyń biegów.

AR2820 wydłuża okres przydatności świeżego oleju zalanego do czystego silnika. Zalecany jest do szybkiego i bezpiecznego przygotowania układu smarowania przed zastosowaniem modyfikatora tarcia serii Archoil AR9000.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje TechniczneKontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij