AR2000 Specyficzne zastosowania nanotechnologii

AR2300 Pro Fluid System Cleaner rozpuszcza nagary, depozyty, laki, usuwa osady, rewitalizuje uszczelnienia. Zaleca się jego stosowanie przed użyciem modyfikatorów tarcia. Może być stosowany w silnikach, przekładniach lub systemach wspomagania kierownicy.

AR2300 bezpiecznie usuwa depozyty, laki, nagar i osady w silnikach, przekładniach, automatycznych skrzyniach biegów lub systemach wspomagania kierownicy bez przerwy w działaniu. Tworzy czystą powierzchnię dla szybszego i bardziej efektywnego zastosowania modyfikatorów tarcia.

AR2300 zawiera mieszankę opatentowanych kompleksów estrowych, które nie kolidują z istniejącym pakietem dodatków stosowanego oleju. Jest to jedyny preparat czyszczący, który może bezpiecznie pozostać w oleju przez cały cykl jego wymiany jednocześnie utrzymując działanie czyszczące i smarne.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne.
________________________________________________________________________________________________________________________________________

AR2820 Professional Engine Flush to koncentrat nowoczesnego profesjonalnego środka
czyszczącego układy smarowania szczególnie silników spalinowych czterosuwowych wysokoprężnych i benzynowych (także 4T z mokrym sprzęgłem).

AR2820 to silny zaawansowany technologicznie preparat czyszczący, który już w 10-15 minut pomoże przywrócić kompresję silnika usuwając nagromadzone szkodliwe depozyty w układzie smarowania.

AR2820 skutecznie i bezpiecznie myje również wszelkie układy smarowania przekładni w tym automatycznych (poza CVT) i ręcznych skrzyń biegów.

AR2820 wydłuża okres przydatności świeżego oleju zalanego do czystego silnika. Zalecany jest do szybkiego i bezpiecznego przygotowania układu smarowania przed zastosowaniem modyfikatora tarcia serii Archoil AR9000.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Informacje Techniczne